за Родопите и родопския диалект

Добре дошли, Гост
Потребителско име Парола: Запомни ме

szybki przyrost masy mięśniowej
(1 гледа) (1) Гост
горен !
  • Страница:
  • 1

ТЕМА: szybki przyrost masy mięśniowej

szybki przyrost masy mięśniowej преди 2 години, 11 месеца #1827

• atehekoq
temacie lekcji... jak przybrać na masie mięśniowej co do współczesnego dnia-coz zresztą moge powiedziec...? aura byla okropna-caly dzien grzmialo i raz na jakiś czas padalo ze juz nie wspomne o wietrze przemarsz nie mialam pomocnej ochote na wloczenie sie po parku...zostalam w cieplutkim i suchym domku, no i objadalam sie ciastem o malo co nie zjadlam go na sniadanie, natomiast w sam raz mama byla w kuchni i jakos tak sie obco na mnie popatrzyla jak jej powiedzialam ze bodaj sobie je wezme na sniadanko...wiec skonczylo sie na konapkach :] heh a tak pod wieczor cos mnie "wzielo" i zabralam sie za rysowanie- poniekąd mi sie podoba natomiast nic specjalnego...zaluje ze nie moglam w koncu pojsc do marty na urodziny ( tak chcialam...! heh, ale doskonale ze chociaż "delegacja" naszej paczki świetnie sie bawila...tyle dobrego...zastanawim sie czy isc jutro do szkoly-strasznie mi sie nie chce, no lecz mam tylko 5 lekcji...hmm...ale jest w tym powtorzenie z matmy na ktorym bedzie pytalam na ewaluacje
  • Страница:
  • 1
Време за създаване на страницата: 0.07 секунди