|
Добре дошли,
Гост
|
|
ТЕМА: Ово jе жена
Ово jе жена преди 16 години, 11 месеца #222
|
|
|
Отг:Ово jе жена преди 16 години, 11 месеца #223
|
|
|
Re: Отг:Ово jе жена преди 13 години, 7 месеца #1455
|
|
От една страна, много хубав човек, от друга - да си немаш работа с него.Не пие, когато нема нищо за пиене, даже капка не слага в уста!
|
Re: Ово jе жена преди 12 години, 6 месеца #1726
|
|
|
|