за Родопите и родопския диалект

Добре дошли, Гост
Потребителско име Парола: Запомни ме
  • Страница:
  • 1

ТЕМА: Ово jе жена

Ово jе жена преди 16 години, 11 месеца #222

  • ivan_stefanov
  • ОФЛАЙН
  • Глашатай
  • Мнения: 2
  • Рейтинг: 5
Пена се събудила сутринта, издоила кравата, извела я на паша, събудила децата, нахранила ги, наточила косата, отишла на полето, косила, жънала, насякла дърва, приготвила обяд, нахранила децата, прибрала кравата, след това косила до вечерта, върнала се, приготвила вечеря, нахранила децата, изкъпала ги, почистила, седнала и изяла един комат хляб и легнала да спи с чувство за изпълнен дълг...

обаче изведнъж скочила ужасена:
- Божке, Вуте ненаебан!

Отг:Ово jе жена преди 16 години, 11 месеца #223

  • raycho
  • ОФЛАЙН
  • Administrator
  • Мнения: 27
  • Рейтинг: 13
Пожелавам на всички такива жени
Следните потребители казаха Благодаря: slhadgiyata

Re: Отг:Ово jе жена преди 13 години, 7 месеца #1455

  • slhadgiyata
  • ОФЛАЙН
  • Айлякчия
  • Бързането не води до никакво блаженство!
  • Мнения: 3
  • Рейтинг: 0
Истинска родопчанка от доброто старо време. Айсига врют са изучиха.
От една страна, много хубав човек, от друга - да си немаш работа с него.Не пие, когато нема нищо за пиене, даже капка не слага в уста!

Re: Ово jе жена преди 12 години, 6 месеца #1726

  • Бай.Илия
  • ОФЛАЙН
  • Айлякчия
  • Мнения: 1
  • Рейтинг: 0
Дал Господ секи му такава булка.
  • Страница:
  • 1
Време за създаване на страницата: 0.06 секунди